Major CL

Silnik
Sprawdzone przez pokolenia klientów

Silniki Zetor zawdzięczają swą popularność niskiemu zużyciu paliwa, dużej niezawodności i prostocie konstrukcji, co przekłada się na niską cenę zakupu, niskie koszty eksploatacji, niezawodność i umiarkowane wymagania w zakresie serwisu i konserwacji.
 

Skrzynia biegów
12 prostych kroków produktywności
Ciągniki Major posiadają w pełni zsynchronizowaną czterobiegową skrzynię przekładniową wyposażoną w rewers oraz trzybiegową skrzynię redukcyjną. Ilość biegów to 12 + 12.

Hydraulika
Siła leży w prostocie
Model Major wykorzystuje hydraulikę z mechaniczną regulacją. Charakteryzuje się nie tylko dużą siłą udźwigu, ale też płynną regulacją opuszczania, z funkcją hydraulicznej blokady przy transporcie narzędzi włącznie. Traktor jest wyposażony w jednosekcyjny lub dwusekcyjny rozdzielacz z szybkozłączem do wolnego spływu oleju.

Kabina
Przestrzeń i ergonomia

Kabina jest wygodna i została zaprojektowana z naciskiem na praktyczność. Dużo miejsca i ergonomicznie rozmieszczone elementy obsługi ułatwiają pracę. Na życzenie można wyposażyć ją w klimatyzację. Przeszklony luk dachowy w kabinie ułatwia pracę z ładowaczem czołowym.

Dodatkowe wyposażenie ciągnika ZETOR MAJOR na życzenie klienta:

PLIKI PDF
prospekt
dane techniczne
Zapraszamy do kontaktu
Wybrany przez Ciebie produkt: Major CL
Home Nasze Produkty Nowości Zetor O Firmie Kontakt
Wykonanie: Devilart