Major HS

Silnik
Sprawdzone przez pokolenia klientów

Silniki Zetor zawdzięczają swą popularność niskiemu zużyciu paliwa, dużej niezawodności i prostocie konstrukcji, co przekłada się na niską cenę zakupu, niskie koszty eksploatacji, niezawodność i umiarkowane wymagania w zakresie serwisu i konserwacji.
 

Skrzynia biegów

Major HS jest dodatkowo wyposażony w 2 stopniowy wzmacniacz momentu obrotowego (PowerShift) z hydraulicznym rewersem (PowerShuttle). Umożliwia to uzyskanie odpowiedniego stopnia przełożenia, który pozwala utrzymać silnik z optymalną prędkością obrotową zarówno w pracy polowej jak i w transporcie, a tym samym zmniejsza zużycie paliwa.

Hydraulika
Siła leży w prostocie
Model Major wykorzystuje hydraulikę z mechaniczną regulacją. Charakteryzuje się nie tylko dużą siłą udźwigu, ale też płynną regulacją opuszczania, z funkcją hydraulicznej blokady przy transporcie narzędzi włącznie. Traktor jest wyposażony w dwusekcyjny lub trzysekcyjny rozdzielacz z szybkozłączem do wolnego spływu oleju.

Kabina
Przestrzeń i ergonomia

Kabina jest wygodna i została zaprojektowana z naciskiem na praktyczność. Dużo miejsca i ergonomicznie rozmieszczone elementy obsługi ułatwiają pracę. Na życzenie można wyposażyć ją w klimatyzację. Przeszklony luk dachowy w kabinie ułatwia pracę z ładowaczem czołowym.

Dodatkowe wyposażenie ciągnika ZETOR MAJOR HS na życzenie klienta:

 

 

PLIKI PDF
prospekt
Zapraszamy do kontaktu
Wybrany przez Ciebie produkt: Major HS
Home Nasze Produkty Nowości Zetor O Firmie Kontakt
Wykonanie: Devilart