Proxima GP

Silnik
Sprawdzone przez pokolenia klientów
ZETOR TRACTORS a.s. produkuje najwięcej silników wysokoprężnych w Republice Czeskiej. Tradycja produkcji sięga lat dwudziestych ubiegłego wieku.
Ciągniki Zetor nie korzystają z tzw. Power Boost, to jest mocy dostępnej tylko w określonych warunkach. Pełna moc dostępna jest cały czas,bez względu na obciążenie.

Silniki Zetor zawdzięczają swą popularność niskiemu zużyciu paliwa, dużej niezawodności i prostocie konstrukcji, co przekłada się na niską cenę zakupu, niskie koszty eksploatacji i niezawodność. Silniki
16-zaworowe otrzymały jedną z najwyższych ocen w surowych testach Niemieckiego Towarzystwa Rolniczego (DLG).

Skrzynia biegów
Rozwiązanie dla każdego

Dla klientów szukających nowocześniejszych rozwiązań, wyższej mocy i większej wygody, przygotowaliśmy model Proxima Plus. Posiada 16+16 biegów ze wzmacniaczem momentu obrotowego 2°.

Hydraulika


Specyfikacja

System elektrohydrauliki Bosch wyposażony jest w funkcję HitchTronic, wyjątkowy system automatycznej regulacji tylnego zawieszenia trzypunktowego. System nie wymaga ustawiania typów regulacji i ich kombinacji. Ustawiana jest tylko głębokość robocza narzędzia. Po osiągnięciu przez narzędzie podłączone do zawieszenia trzypunktowego ustawionej głębokości, system regulacji zmierzy opór gleby, a zmierzona wartość zostanie wykorzystana jako wartość wyjściowa do automatycznej regulacji tylnego zawieszenia trzypunktowego.

Kabina
Przestrzeń i wygoda
Kabiny zaprojektowano pod kątem wygody i bezpieczeństwa. Główną zaletą jest duża przestrzeń wokół kierowcy z optymalną widocznością na wszystkie strony. Obsługa ma nieograniczony widok i kontrolę nad zamontowanymi narzędziami. Całość uzupełnia widok na ładowacz czołowy przez okno dachowe.
Sterowanie jest proste, przejrzyste i intuicyjne. Wszystkie elementy obsługi są zawsze pod ręką.

Dodatkowe wyposażenie ciągnika ZETOR Proxima  Plus na życzenie klienta:

 

PLIKI PDF
prospekt
dane techniczne
Zapraszamy do kontaktu
Wybrany przez Ciebie produkt: Proxima GP
Home Nasze Produkty Nowości Zetor O Firmie Kontakt
Wykonanie: Devilart